פרויקט יאנג,פרויקטים בשיווק

לעוד פרטים על הנכס:
077-2312571

תיאור

פרויקט YOUNG הינו מתחם מגורים איכותי בעל אופי קהילתי ואינטימי, המעוצב בקווים נקיים ואלגנטיים. הפרויקט כולל 61 יח“ד ומועדון דיירים מפואר. המתחם בנוי משני אגפים עצמאיים המחוברים זה לזה. בכל אגף חמש קומות וכל הדירות משקיפות אל נוף פתוח, ירוק ואורבני. ייחודו הבולט של פרויקט YOUNG הוא שילובו בגינה ציבורית המבטיחה לדיירים שפע ירוק ושליו ופיתוח סביבתי מושלם. כל הדירות בפרויקט מתוכננות בקפידה רבה ונבנות בסטנדרטים גבוהים ביותר על פי מפרט עשיר וברמת גימור גבוהה, בהתאם לעקרונות היסוד המנחים את קבוצת חדיף.

יפו מהווה אטרקציה נדל“נית המושכת אליה אוכלוסיה איכותית המבקשת לגור באזור ומוצאת בו חווית מגורים מרגשת, ייחודית וקהילתית. הפרויקט ממוקם בסמוך לשדרות ירושלים המהווה ציר תנועה מרכזי שמעמדו רק הולך ומתחזק עם הקמתה של הרכבת הקלה העתידה לעבור בו.

בשנים האחרונות נהנית יפו מתנופת בנייה של מתחמי מגורים רבים ומלונות בוטיק , מלון פאשה אורכידאה ומלון רות דניאל. ייחודיים כדוגמת מלון W סביבת מתחם YOUNG מהווה אזור נדל“ני מבוקש ביותר הודות לפיתוח הסביבתי הנרחב. בעשור האחרון השקיעה עיריית תל אביב-יפו למעלה ממיליארד שקלים לטובת הרחבת התשתיות, מתחמי בילוי, עסקים, פנאי וריאות ירוקות נרחבות.

נשארו מספר דירות אחרונות בפרויקט ! דירות דופלקס גן, מיני פנטהאוז ופנהאוזים מפוארים עם מרפסות גג גדולות במיוחד! כמו כן, לרשותכם: גינות שטופות אור, חניה

הפרויקט שווק בהצלחה

סקירה כללית

  • מטרת הנכס: למכירה
  • עיר: יפו
  • החל מ: ₪2,850,000

מולטימדיה

לעמוד הקודם

מיקום

32.049357
34.758355

ציהלתי,תל אביב

פרויקטים בשיווק

למכירה

2000
WALKING
km
en
18
100%
400px
http://lighthouse-re.co.il/wp-content/plugins/SW_Win_Classified/assets/img/markers/empty.png
Distance
Address
Walking time
min
Details
Webs קידום אתרים פיתוח אתר וקידום ברשתות - Eriks Digital